unikalne projekty

Unikalne projekty

Jako kierownik działu mamy możliwość pracy w ciekawym środowisko. Kierowanie działem w firmie, to niezwykła przygoda, która uczy kreatywności jak i pokory zarazem. Praktyka często weryfikuje plany nowego kierownika. W wielu przypadkach to okazja do tego, by zrealizować unikalne, innowacyjne projekty sprzedażowe i nie tylko.

W zależności od tego, jaki dział nam przypadnie, mamy możliwość pokierować nim w oryginalny, a skuteczny sposób. To ważne, abyśmy wspólnie z zespołem decydowali o podejmowanych działaniach, wówczas nie będzie to autorytarna decyzja kierownika. Nie zawsze to co proponuje kierownik działu, spotyka się z aprobatą pracowników.

Jako kierownik, warto chcieć przekonać zespół do prac jakie nie są ich ulubionymi. Czasami wytyczne pracy nie podobają się również kierownikowi, jednak wynikają z ogólnych założeń. W sferze dowolności organizacji pacy, dobrze jest ustalać zasady najwygodniejsze dla całego działu, niekoniecznie zgodne ze standardami ogólnymi. Indywidualność kierownika jest jak najbardziej wskazana, aczkolwiek winien on umieć połączyć ją z zespołem podwładnych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *